Náš team

Na Vaši návštěvu se těší team penzionu Mušlov.

Domů » Náš team
Náš team 2017-02-28T16:07:00+00:00

Team penzionu Mušlov

Na Vaši návštěvu se těší team penzionu Mušlov. Mile a ochotně se o vás postaráme. Věříme, že pobyt v našem penzionu Mušlov Vám přinese příjemné zážitky, odpočinek a relaxaci. Našim přáním je, abyste si z našeho penzionu Mušlov odnesly jen hezké a trvalé vzpomínky a Vaše tělo i duše byly plné energie a síly na dlouhý čas…

Náš příběh …

4 přátelé, 2 partnerské páry
Dohromady nás svedla gastronomie, hotelnictví a poctivá práce.
Špindl nebo Jižní Morava?…

Zima na horách, léto Jižní Morava. Taková byla naše pouť za poznáním líce a rubu práce v pohostinství a hotelových službách. Jih zvítězil a příležitost nám umožnila stát se provozovateli stylového penzionu Mušlov poblíž Mikulova, perly Jižní Moravy.

Kapacita penzionu

  • Penzion má kapacitu 28 lůžek v jedenácti jedno až čtyř lůžkových pokojích.
  • Pokoje jsou vybavené novým nábytkem a každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

  • Společenské prostory, restaurace a salónek, které je možné využít i pro firemní akce a večírky.

  • V objektu je možnost využití Wi-fi připojení, uzamykatelnou kolárnu a vlastní parkoviště.

Další informace

  • Děti do 3 let (bez nároku na lůžko) zdarma
  • Parkování zdarma přímo u penzionu

  • Pokoje s vlastní koupelnou, toaletou a sprchovým koutem

  • Bezplatné Wi-Fi připojení

  • Nekuřácký penzion

TAK TO JSME MY …

JSME MLADÍ, PŘESTO PROFESNĚ ZKUŠENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS!

VENDYmanager
… usměvavá, pracovitá, vždy se srdcem na dlani. Zajišťuje veškeré provozní a marketingové záležitosti penzionu. Své zkušenosti sbírala např. v hotelu Windsor ve Špindl. Mlýně, v Golf resortu Nová Bystřice v Jižních Čechách nebo v restauraci Albero ve Valticích.
MARTIN
… alias Béďa – číšník a vynikající barman. S bravurností sobě vlastní vždy zajistí, aby se chutné pokrmy zdejší kuchyně včas a bezpečně dostaly k nedočkavým hladovým zájemcům a také jejich vyprahlá hrdla aby byla zvlažena tím správným mokem. Má letitou praxi ve vyhlášených hotelích a restauracích v Krkonoších a Lednicko-valtickém areálu
MICHAL
… kuchař, sám sobě i šéf-kuchař. Rodová tradice a láska k dobrému kvalitnímu jídlu jej přivedla k plotně. Vaří poctivě a čerstvě. Je zásadně proti dochucovadlům a podobným kuchyňským nešvarům. Hojně využívá rozmanité bylinky a regionální suroviny. Inspiraci čerpá jak v moderní gastronomii, tak také ve starých klasických recepturách.
JANČArezervace
… toho času na mateřské (ne)dovolené. Vede rezervační systém penzionu a dlouholeté zkušenosti v profesi recepční ji umožňují profesionální komunikaci se zákazníkem a bezproblémové vedení celé rezervační agendy. Díky své vstřícné povaze, dobré komunikaci a velké nápaditosti se v budoucnu bude starat také o animační programy a doplňkové služby našeho penzionu.
EVA
… nebyl by to kompletní náš tým, kdybychom nezmínili naši Evičku, pracovitou tu včeličku. Paní Evu jsme „vyfasovali“ spolu pronájmem penzionu a dnes je nepostradatelnou pravou rukou našeho kuchaře.

Penzion Mušlov najdete v nejkrásnější části Jižní Moravy