Partneři penzionu Mušlov

Abychom Vám mohli vyjít maximálně vstříc, spolupracujeme s našimi partnery, kteří patří v našem regionu k těm nejlepším. Naší snahou je Vám v našem penzionu Mušlov nabídnout jen to nejlepší. Proto Vám s radostí nabídneme nejen ubytovaní v příjemném a stylovém penzionu Mušlov. Ale také, zážitkové pobyty s ochutnávkou místních vín, domácích produktů a gastronomických specialit typických pro region Jižní Moravy.

Penzion Muslov

Víno a degustace

Rádi spolupracujeme a pořádáme řízené i improvizované degustace moravských vín z Rodinného vinařství Skrášek od pana Skráška, který dohlíží na naši vinici a poté nám vyrabí i víno pro penzion, odrudu Chadronnay, dále také Vinařství NATURVINI pana Patrika Staška, Moravská vína HRABAL, Vinařstvím Sedlecká vína, jejichž řízenou degustaci je možno uspořádat přímo ve vinném sklepě, nedaleko našeho penzionu (cca půl hodina chůze).

Sport relaxace výlety

FUNMORAVA.CZ
firemní akce, outdoor, týmbuilding,

RENTBIKE.CZ
půjčovna, cykloservis a prodej kol, elektrokol, segway a elektrokoloběžek pro jižní Moravu

Svatební agentury

Nápoje a jídlo

RÉVA RAKVICE – tekuté mošty
Nás dodavatel nealko-moštů. Možnost zajištění exkurze do provozu nealko-výroby.

PIVOVAR ČERNÁ HORA
pivo i nealko sortiment pro náš penzion

PIAZZA d’oro
ke sladkému dezertu servírujeme kvalitní italskou kávu řady INTESO

SÝRARNA FARMA PÁLAVA
ručně zpracovávané sýry z místních regionálních surovin

HUSTOPEČSKÁ MANDLOVICE
lahodný degistive po výborném obědě či večeři v našem penzionu. Jedinečnost a originalita Hustopečské mandlovice je pevně spjata s hustopečskými mandloňovými sady – středoevropským unikátem.

Penzion Muslov
Hrabal
Hrabal
Hrabal
Hrabal
Hrabal
Hrabal