Naše restaurace pro vás má dveře otevřené.

Restaurace u nás funguje pro naše hosty a předem rezervované objednávky. Proto je u nás každý host na prvním místě. V ceně ubytování je snídaně a ostatní je už na vás. Náš personál na čas připraví dokonalou snídani, bohatý brunch, vyladěné menu, zábavný raut nebo menší coffeebreak. Vše záleží na domluvě. Vaříme s láskou poctivou českou kuchyni podle místní sezónní nabídky. Využíváme čerstvé bylinky a spolupracujeme s místními farmáři a vinaři. K večeři vám rádi doporučíme místní lahodné víno i domluvíme degustaci.

Připravíme pro vás akci na míru

Zařídíme degustaci, doporučíme výlet, zajistíme procházku po vinohradu, uvaříme poctivé české jídlo z místních surovin.
Co si budete přát…

Firemní akce na Mušlově

Proměníme salónek v konferenční sál, připravíme večerní degustaci v našem soukromém sklepě, propojíme vás s profíky přes zážitkový program, případně vám zařídíme odpočinek na kole nebo na procházce v okolí.

Svatba na Mušlově

Váš den dokážeme vyladit do posledního detailu. Spolupracujeme se svatebními agenturami, máme kontakty na fotografy a také víme, jaké jsou nejlepší dorty a cukrovinky v okolí. Zařídíme vám den podle vašich představ.

Z Mušlova na Pálavu

Penzion umí žít v tónu, který udáte vy. Zařídíme řízenou degustaci i s cimbálovou hudbu. Vhodně vyzdobíme interiér i exteriér a domluvíme animátora či uvaděče večera. Postavíme party stan i odpálíme ohňostroj. Stačí říct.

Z Mušlova na Pálavu

Vezměte děti a přijďte si k nám odpočinout. U nás se zabaví celá rodina Máme vnitřní i venkovní dětský koutek.