Možností je tak akorát

Ať už si vyberete překrásnou přírodu, nádherný Lednicko-valtický areál, nebo chuť měst a vín, u nás si najdete to svoje. Poznejte mikulovská zákoutí, vinohrady, cyklotrasy nebo u nás na terase degustujte místní vína a dívejte se do krajiny. Doporučíme vám program, který bude osobní a plný setkání s místními lidmi i produkty.

Přechod Pálavy

Napojte se na červenou a projděte si Pálavu až k Novomlýnské nádrži. Po cestě vás čeká mnoho sklípků a záleží jen na vás, jestli odoláte.

Penzion Mušlov - cyklistika

Pálava ze sedla

Náš penzion je téměř ve středu cyklostezek. Pohodlně na kole dojedte do Lednicko-valtického areálu, na trasy v okolí Sedleci, nebo do Rakouska.

Čtyři zámky v okolí

Je libo prohlídky na zámcích? No ovšem, ovšem. Na Mikulovsku najdete Zámek Mikulov, Břeclav, Valtice a Lednice. Vyberete si jeden nebo všechny?

Penzion Mušlov - Mikulov

Procházka po Mikulovu

Mikulov je malebné městečko s mnoho zákoutími, i příjemnými vinárny a kavárny. Někdy je klidný a někdy velmi živý. Záleží na termínu, kdy přijedete.

Penzion Mušlov - Novomlýnské nádrže

Na lodě na Novomlýnské nádrže

Vlahý vzduch v blízkosti vody na vás bude působit jako balzám na duši. Lodní jízdní řád vám ukážeme a dáme vám tip i na šlapadla.

Penzion Mušlov - farma Pálava

Farma Pálava

Jen 15 minut pěšky od nás je Farma Pálava, kde mají krásné posezení, výborné víno a domácí sýry všeho druhu. Doporučujeme navštívit.

Penzion Mušlov - kozí farma

Kozí farma statek Mušlov

Jen kousek od nás je farma, kde se bude líbit vám i dětem. Ochutnáte domácí produkty a děti budou nadšené ze zvířátek.

Penzion Mušlov - Mariánský mlýn

Vápencový lom Mariánský mlýn

V Mariánském lomu se můžete v létě osvěžit. Od nás je do 20 minut na kole.

Penzion Mušlov - z Valtic do Schrattenberg

Stezka bosou nohou z Valtic do Schrattenberg

U nás jsou takové stezky rarita v Rakousku se jedná o běžnou záležitost. Užijte si zábavu a promasírujte své nohy. Vybrat si můžete ze dvou okruhů.

Degustace nebo prohlídka ve vinohradu Filip

Jen kousek od nás má náš kamarád Filip vinohrad s výborným vínem, mimo ochutnávku vám můžeme nabídnout teambuilding na vinohradu, prohlídku nebo degustaci.

Penzion Mušlov - koupání

Koupání

Aqualand Moravia máme do 30 minut autem, mariánský lom 20 minut na kole a zrekonstruované koupaliště Mikulov 20 minut pěšky.